Ceník masáží

SLEVA

Thajská masáž zad, šíje

400 Kč

Thajská masáž nohou

300 Kč

Tradiční thajská masáž

700 Kč

Olejová thajská masáž

900 Kč

Masáž obličeje

300 Kč

Reflexní masáž rukou

300 Kč

OLEJ.ZÁDA450 kč
OLEJ.AROMA900 kč
OLEJ.ORCHIDEA1050 kč
ROYAL THAI1400 kč
 Nejlepší ceny thajských masáží

Poskytujeme tyto thajské masáže

Všechny naše masérky absolvovaly masérské školy v Thajsku, ukončené závěrečnými zkouškami, a mají dlouholetou praxi v oboru. Naši stálí zákazníci jistě uvítají každou svou 10 hodinovou masáž zdarma jako pozornost podniku za věrnost.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž má velmi dlouhou tradici. Dříve byla prováděná výhradně mistry v thajských chrámech, obsahuje prvky tradiční thajské masáže, ale i prvky indické ájurvédy, což je jeden z nejstarších systémů léčby na světě. Při této masáži je klient na rozdíl od evropské masáže oblečen. Podstatou thajské masáže je znalost energetických drah v těle a reflexních bodů. Tyto body se stimulují pomocí předloktí, dlaní, koleny, patou či palci. Masážní stimulace uvolňuje energii a tím pomáhá od napětí a bolesti.

Cena:  900 Kč. Doba trvání masáže 60 minut.

Luxusní olejová thajská masáž

Jedná se o jemnější způsob tradiční thajské masáže, která je obohacená užitím esenciálních olejů. Metoda je obzvlášť vhodná při léčbě bolesti svalů a kloubů. Esenciální olej působící na člověka prostřednictvím kůže a čichu velmi účinně uvolní celé Vaše tělo i mysl.

Cena: 1000 Kč Doba trvání masáže 60 minut.

Thajská masáž zad a šíje

Thajská masáž zad a šíje je vhodná pro uvolnění napětí v horní části zad. Tato masáž je vřele doporučována obzvláště při sedavém zaměstnání, jelikož se zaměřuje na ztuhlá a bolestivá místa zad, šíje, ramen a hlavy. Stejně jako masáž nohou může ulevit i od počáteční migrény.

Cena:  500 Kč. Doba trvání masáže 30 minut.

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou se věnuje energetickým drahám chodidel, která jsou propojena s orgány lidského těla. Masáž nezahrnuje pouze chodidla, velká péče je věnována nártu, protažení a uvolnění všech prstů na nohou a v neposlední řadě i lýtkovým svalům. Reflexní masáž chodidel tlakem oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci.

Cena:  400 Kč. Doba trvání masáže 30 minut.

Uvolňující thajská masáž obličeje

Thajská masáž obličeje patří k nejúčinnějším relaxačním masážím vůbec. Má výrazně pozitivní vliv na centrální nervový systém, vydatně také pomáhá proti oslabování obličejových svalových tkání, tvorbě vrásek a pomáhá oddálit proces stárnutí neboť se díky ní zlepší krevní a lymfatický oběh. Thajská masáž obličeje představuje jak akupresurní masáž, tak i kosmetickou péči o obličej. Vaše pleť bude očištěna a zregenerována. Zklidňující účinek masáže obličeje pomáhá proti bolestem hlavy, migrénám a stres syndromu.

Cena: 400 Kč Doba trvání masáže 30 minut.

Reflexní thajská masáž rukou

Reflexní masáž rukou teplým olejem vám uvolní zápěstí, dlaně a prsty ztuhlé po fyzické i kancelářské práci a sportu. Obnoví se přirozené proudění energie ve vašich rukou.

Cena:  400 Kč. Doba trvání masáže 30 minut.

Další masáže a delší trvání zde